Portretiranje štićenika Doma za starije i nemoćne u Čakovcu
Autor: Romina Fic, 25. 9. 2017.

U utorak, 5. rujna 2017. godine od 10 do 11 i 30 sati u Domu za starije i nemoćne Čakovec održana je edukativna radionica fotografije.

U projektu su sudjelovala 4 studenta magistarskog programa - smjer fotografija, sa svojim profesorom Rosenom Toshevom s Nacionalne umjetničke akademije iz Sofije, 3 učenice 4. razreda Graditeljske škole Čakovec, smjer medijski tehničar sa svojim profesorom Ivanom Čondorom te korisnici Doma za starije i nemoćne Čakovec. Voditelj projekta bio je profesor Petar Križnar, a cilj projekta je povezivanje učenika i studenata uz edukativnu foto radionicu, u kojoj su svi stekli neko novo iskustvo i znanje iz svijeta fotografije.

Korisnici doma imali su priliku fotografirati se za portret i, moramo priznati, da su vrlo uživali u tome. Drugi dio projekta bit će izložba portreta koja će biti otvorena povodom božićne priredbe Doma za starije i nemoćne Čakovec.

Laura Balog i Lucija Obadić

Fotografije