Obavijest svim učenicima i zaposlenicima škole!
Autor: Administrator , 24. 11. 2017.

"Svim zaposlenicima, učenicima i roditeljima donosimo priopćenje o mjerama opreza u slučaju pojave svraba. Iako svrab nije zdravstveno ugrožavajuć, neugodna je pojava i važno je da se obrati pažnja na slijedeće što vam donosimo u službenom priopćenju Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije.

Također se obavještavaju učenici da su poduzete sve preventivne mjere  s ciljem sprečavanja širenja epidemije svraba i kako nema mjesta panici.
Nastava će se odvijati po rasporedu.

U ponedjeljak, 27. studenog 2017. u 18,00 sati, u predvorju sportske dvorane Graditeljske škole Čakovec održat će se zajednički roditeljski sastanak za sve razredne odjele, na kojem će im  liječnice Zavoda za javno zdravstvo objasniti sve činjenice vezanu uz svrab, kao i njegovo liječenje. Dolazak roditelja na roditeljski sastanak je poželjan.

Mjere su na snazi od ponedjeljka, 20.11.2017."

Objava Zavoda za javno zdravstvo o prevenciji i preporuka je u prilogu!

SVRAB_-_preporuke_-__skole_i_vrtici.pdf (180.02 KB)