Božićni sajam u Graditeljskoj školi Čakovec
Autor: Suzana Šestan, 11. 12. 2017.

Božićni sajam učeničke zadruge KRUGG Graditeljske škole Čakovec s prigodnom prodajom unikatnih proizvoda zadruge (unikatnih dekorativnih predmeta od keramike i stakla,  uporabnih predmeta od drva te prigodnih čestitki) održat će se u prostoriji na katu iznad hola dvorane Graditeljske škole u:
PETAK 15.12. od 12.00 - 18.00 sati, te u SUBOTU 16.12. od 9.00 - 14.00 sati.

Učenička zadruga također sudjeluje i  na Adventu u gradu u petak od 10 sati, te u subotu od 9 sati, a sudjelovanje će djelomično biti i humanitarnog karaktera sa prodajom malih prigodnih Božićnih suvenira, te humanitarnim fotografiranjem svih zainteresiranih u organizaciji Vijeća učenika Graditeljske škole Čakovec.

Dođite na sajam i odaberite nešto posebno za Vas i Vama drage osobe!