preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Pretraži

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
Priloženi dokumenti:
Podjela potvrda DM.pdf

 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 6228
Raspored primanja roditelja

TERMINI PRIMANJA RODITELJA šk.god.2019_20

R.

ODJEL

RAZREDNIK/CA

VRIJEME PRIMANJA RODITELJA

A tjedan

B tjedan

1.a

Darinka Kalšan

ČET 15:00-15:45

UTO 15:00-15:45

1.b

Mirela Polgar- Kunčić

PET 16:35-17:25

PET 17:25-18:15

1.c

Tamara Novak

PET 17:30-18:15

PET 15:50-16:35

1.d

Krunoslav Bedi

SRI 16:30-17:30

SRI 16:30-17:30

1.e

Petra Jambrović

PET 15:50-16:35

ČET 15:50-16:35

1.f

Željko Levačić /Domik Hrženjak

SRI 16:00-16:40

SRI 16:00-16:40

1.g

Krešimir Hlebec

SRI 16:00-16:40

SRI 16:00-16:40

1.h

Srebrenka Pongrac

PET 15:00-16:00

ČET 15:00-16:00

1.i

Zdenka Perić

SRI 15:00-16:00

PET 17:30-18:15

1.j

Milan Čatlaić

SRI 10:00-10:45

 

2.a

Judita Janković

PET 9:10-9:55

ČET 16:40-17:25

2.b

Barbara Sklepić

PON 18:15-19:00

PON 18:15-19:00

2.c

Petar Križnar

ČET 10:50-11:35

ČET 17:30-18:15

2.d

Ljiljana Ille

PON 11:40-12:20

UTO 18:20-19:00

2.e

Damir Novak

ČET 18:15-19:00

ČET 18:15-19:00

2.f

Vladimir Novak

UTO 18:15-19:00

SRI 11:00-12:00

2.g

Zvonka Bratuša

SRI 12:35- 13:10

SRI 12:25-13:05

2.h

Marko Dolar

ČET 12:25-14:00

ČET 12:25-14:00

2.i

Renato Čuka

ČET 14:00-18:00

ČET 14:00-18:00

2.j

Anita Vidović

ČET 15:50-16:35

ČET 15:50-16:35

3.a

Hrvoje Živković

ČET 14:00-14:45

ČET 14:00-14:45

3.b

Lana Haramija

PON 17:25-18:10

UTO 10:45- 11:30

3.c

Vesna Osojnički

PON 10:00-16:00

PON 10:00-16:00

3.d

Ivan Čondor

PON 10:50-11:30

ČET 15:50-16:30

PON 10:50-11:30

ČET 15:50-16:30

3.e

Darko Jezidžić

SRI 10:00-10:45

ČET 17:30-18:15

SRI 10:00-10:45

ČET 17:30-18:15

3.f

Željka Korent-Hozmec

ČET 16:40- 17:25

ČET 16:40- 17:25

3.g

Edi Radan

PON 10:40- 12:25

PON 15:00-15:45

3.h

Emina Preložnjak

PON 9:10-9:55

PET 17:30-18:15

3.i

Borna Grkavac

SRI 10:50- 11:35

ČET 18:15-19:00

4. a

Dušanka Kocijan

PET 15:45- 16:30

ČET 12:25- 13:05

4.b

Darja Šupljika

SRI 18:15-19:00

SRI 18:15-19:00

4.c

Spomenka Čulinović

SRI 18:15-19:00

SRI 18:15-19:00

4.d

Matija Varga

SRI 10-10:45 i 18:15-19

SRI 10-10:45 i 18:15-19

preskoči na navigaciju