preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
GSC-Mobility2020

Energetska obnova

Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Pretraži
Korisni linkovi
Graditeljska škola Č...
Korisni linkovi za s...
Dnevni tisak
Agencija za strukovn...
Agencija za odgoj i ...
Državna matura
Fakulteti i veleučil...
Portali
Časopisi

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 8371
Raspored primanja roditelja

TERMINI PRIMANJA RODITELJA šk.god.2019_20

R.

ODJEL

RAZREDNIK/CA

VRIJEME PRIMANJA RODITELJA

A tjedan

B tjedan

1.a

Darinka Kalšan

ČET 15:00-15:45

UTO 15:00-15:45

1.b

Mirela Polgar- Kunčić

PET 16:35-17:25

PET 17:25-18:15

1.c

Tamara Novak

PET 17:30-18:15

PET 15:50-16:35

1.d

Krunoslav Bedi

SRI 16:30-17:30

SRI 16:30-17:30

1.e

Petra Jambrović

PET 15:50-16:35

ČET 15:50-16:35

1.f

Željko Levačić /Domik Hrženjak

SRI 16:00-16:40

SRI 16:00-16:40

1.g

Krešimir Hlebec

SRI 16:00-16:40

SRI 16:00-16:40

1.h

Srebrenka Pongrac

PET 15:00-16:00

ČET 15:00-16:00

1.i

Zdenka Perić

SRI 15:00-16:00

PET 17:30-18:15

1.j

Milan Čatlaić

SRI 10:00-10:45

 

2.a

Judita Janković

PET 9:10-9:55

ČET 16:40-17:25

2.b

Barbara Sklepić

PON 18:15-19:00

PON 18:15-19:00

2.c

Petar Križnar

ČET 10:50-11:35

ČET 17:30-18:15

2.d

Ljiljana Ille

PON 11:40-12:20

UTO 18:20-19:00

2.e

Damir Novak

ČET 18:15-19:00

ČET 18:15-19:00

2.f

Vladimir Novak

UTO 18:15-19:00

SRI 11:00-12:00

2.g

Zvonka Bratuša

SRI 12:35- 13:10

SRI 12:25-13:05

2.h

Marko Dolar

ČET 12:25-14:00

ČET 12:25-14:00

2.i

Renato Čuka

ČET 14:00-18:00

ČET 14:00-18:00

2.j

Anita Vidović

ČET 15:50-16:35

ČET 15:50-16:35

3.a

Hrvoje Živković

ČET 14:00-14:45

ČET 14:00-14:45

3.b

Lana Haramija

PON 17:25-18:10

UTO 10:45- 11:30

3.c

Vesna Osojnički

PON 10:00-16:00

PON 10:00-16:00

3.d

Ivan Čondor

PON 10:50-11:30

ČET 15:50-16:30

PON 10:50-11:30

ČET 15:50-16:30

3.e

Darko Jezidžić

SRI 10:00-10:45

ČET 17:30-18:15

SRI 10:00-10:45

ČET 17:30-18:15

3.f

Željka Korent-Hozmec

ČET 16:40- 17:25

ČET 16:40- 17:25

3.g

Edi Radan

PON 10:40- 12:25

PON 15:00-15:45

3.h

Emina Preložnjak

PON 9:10-9:55

PET 17:30-18:15

3.i

Borna Grkavac

SRI 10:50- 11:35

ČET 18:15-19:00

4. a

Dušanka Kocijan

PET 15:45- 16:30

ČET 12:25- 13:05

4.b

Darja Šupljika

SRI 18:15-19:00

SRI 18:15-19:00

4.c

Spomenka Čulinović

SRI 18:15-19:00

SRI 18:15-19:00

4.d

Matija Varga

SRI 10-10:45 i 18:15-19

SRI 10-10:45 i 18:15-19

preskoči na navigaciju