U četvrtak 27. veljače 2020. godine, dvadesetak učenika smjera medijski tehničar i web dizajner iz Graditeljske škole Čakovec pod vodstvom profesora Darija Štokića, Domagoja Trojka i Matije Varge, posjetilo je Tehnološko-inovacijski centar Međimurje u okviru projekta “Empowering for Growth 3“.

U uvodnom dijelu posjeta, direktor TICM-a, Ivan Plačko predstavio je učenicima TICM i zajednicu koja se kroz posljednjih devet godina uspješno razvija na području bivše vojarne Nikola Šubić Zrinski u Čakovcu, danas poznatom kao Centar znanja Međimurske županije. Kroz prezentaciju djelokruga rada TICM-a, g. Plačko je pokušao učenicima pružiti sveobuhvatni uvid u način funkcioniranja poslovnog inkubatora, projekte i aktivnosti koje TICM provodi te usluge koje su na raspolaganju poduzećima, znanstvenicima, studentima i nezavisnim profesionalcima.