The Mobility Bridge III - Graditeljska škola Čakovec
Autor: Suzana Šestan, Zvonko Ladić, 28. 9. 2017.

Učenici Graditeljske škole Čakovec koji su u sklopu Erasmus+ projekta The Mobility Bridge III, financiranog od strane Agencije za mobilnost i programe Europske unije, 14 dana živjeli i radili u Sloveniji  u mjestu Odranci, na kraju svog rada u poduzeću Carthago d.o.o. prezentirali su dio vještina i znanja koje su stekli obavljajući praktičnu nastavu u tom poduzeću. Pod nadzorom svakog od mentora, i pred koordinatorom svih mentora gosp. Maticom Dobranjščakom i profesorom u pratnji Zvonkom Ladićem, pokazali su veliki napredak kako u vještini rada tako i poznavanju svega što i zašto rade, a i razumijevanju slovenskog jezika. Na kraju naukovanja uslijedilo je fotografiranje, riječi zahvale te vrlo srdačan rastanak od mentora, direktorice gospođe  Županec, gospodina Matica i svih koji su bdjeli nad njima tokom rada. Zadnji dan boravka u Sloveniji učenici su posjetili i Lendavu i razgledali znamenitosti toga mjesta.

Link na fotografije

Izvor: Zvonko Ladić, dipl.teolog