Europski tjedan vještina i Dan mobilnosti u Graditeljskoj školi Čakovec
Autor: Suzana Šestan, 29. 11. 2017.

U sklopu „Europskog tjedna vještina stečenih u strukovnom obrazovanju“ i održanog Dana mobilnosti u sklopu Erasmus+ projekta „The Mobility bridge III“ u Srednjoj školi Čakovec učenici naše škole, sudionici mobilnosti, zajedno s koordinatorom projekta, prof. Zvonkom Ladićem, kao dio konzorcija srednjih škola, prezentirali su iskustva stečena na mobilnosti u poduzeću Carthago d.o.o. u Sloveniji, mjestu Odranci.

Od 23. studenoga, Europski tjedan vještina obilježen je i u Graditeljskoj školi Čakovec, gdje je u holu postavljen info point o provedenoj mobilnosti, sa plakatom i prezentacijom koja se prikazuje na video zidu u holu škole, a koje je dizajnirala prof. Suzana Šestan, dipl. dizajner. U navedenim prezentacijskim materijalima ukratko su prikazani ključni dijelovi i dojmovi  sa  provedene mobilnosti učenika naše škole u  poduzeću Carthago d.o.o. Osim javne prezentacije, kroz dva su dana učenici sudionici mobilnosti, u pratnji koordinatora, na više satova razrednika prenijeli i osobno dojmove i informirali učenike o iskustvima  stečenim na mobilnosti i odgovarali na pitanja svih zainteresiranih učenika.

Link na fotografije